Spletna stran za boljše delovanje strani in bolj personalizirano uporabniško izkušnjo uporablja piškotke. Z uporabo spletne strani soglašate z njihovo uporabo. Izvedite več.
Cestni plašč Vittoria Corsa N.ext 700x32 - Black
Imate vprašanja o izdelku
Ste drugje našli izdelek ceneje?!
Cestni plašč Vittoria Corsa N.ext 700x32
Trening, rekreativno kolesarjenje ali tekmovanje? Ne glede na tvoj način kolesarjenja, z izbiro Vittoria plaščev bo vsak trenutek na kolesu bolj udoben, hitrejši in zmogljivejši.
Vittoria Corsa N.ext je novost v družini Corsa cestnih plaščev. in tudi eden izmed najboljših cestnih plaščev v kategoriji Competition. Inženirji in oblikovalci so se osredotočili na zahteve navdušenih kolesarjev, ki nabirajo kilometre na dolgih in zahtevnih tedenskih vožnjah. Ti kolesarji so tekmovalni – vedno želijo izboljšati svoje zmogljivosti in zahtevajo prvovrstno izkušnjo v vožnji. Odpornost in vzdržljivost sta bistvenega pomena za plašč, katerega cilj je, da vas popelje preko vedno novih meja. Corsa N.EXT je prvi plašč v liniji Corsa, narejen iz visokokakovostne najlonske tkanine.
Za večjo zaščito pred predrtjem ima osrednji del ohišja 3 plasti najlona in dodaten pas za zaščito pred predrtjem. Odpornost plašča je dodatno povečana na robu z oblogo – dodatno zaščitno plastjo iz najlona, ki ga ovija. Visokotehnološki rob je bil zasnovan tako, da olajša montažo in napihovanje pnevmatike za uporabo z zračnico in brez zračnice. Clincher linija omogoča, da lahko plašč po predrtju, če le tani preveč poškodovan ponovno uporabiš.
Nova Vittoria Corsa N.EXT kot del končnega razvoja izdelka Vittoria uporablja edinstveno tehnologijo zmesi Grafena + Siliko, ki še doatno povečata zmogljivost plašča in zagotavljata dalšo kilometrino in oprijem. S tem pa še boljšo izkušnjo pri vožnji.
Lastnosti:
- Dimenzija: 32×700
- Ertro: 32-622
- Širina platišča: 21C
- Barva: Črna
- TPI: 100 TPI
- Tlak: 6 – 10 bar
- Teža: 330 g
- Material: Nylon
- Zmes gume: Graphene + Silica